Kto vlastne som?
Ahoj,

volám sa Matej Leščinský, a pomáham začínajúcim a pokročilým cvičencom naštartovať naberanie svalovej hmoty a podporiť rast svalstva.

Od svojich 15 rokov zbieram skúsenosti v oblasti naberania svalovej hmoty. V stravovaní, tréningoch, suplementoch a dá sa povedať, že, vo všetkom, čo sa dotklo svalov som sa od začiatku mojej fitness dráhy vzdelával a vzdelávam sa dodnes- človek sa učí neustále.

Matej Leščinský

Najprv som ako mladík získaval informácie z časopisov, neskôr z odbornej literatúry a prednášok na Fakulte športu,

a popri tom ešte aj osobne od znalcov vo svojom obore, najprv od bývalého skvelého medailového reprezentanta Slovenskej republiky v kulturistike Jozefa Sztankaya, a neskôr tiež od vtedajšieho reprezentačného trénera Slovenskej reprezentácie kulturistiky Ing. Ľubomíra Hečka.

Som autorom e-kníh, a venujem sa tiež písaniu článkov na mojom blogu.

Keď som začínal s cvičením, pri mojej výške 169 centimetrov som vážil smiešnych 54 kilogramov, bol som dosť podvyživený, pretože som patril (teda ešte stále patrím)do skupiny ektomorfov, ľudí, ktorí majú problém s naberaním svalovej hmoty.

Vďaka tvrdej práci a vedomostiam, ktoré som získal, sa mi podarilo vybudovať vytúženú postavu.

Matej Leščinský

Matej Leščinský

Čo hovoria o mne ľudia, ktorým som pomohol?

šípka
"Maťove rady mi veľmi pomohli. Predtým som vôbec necvičil, nebavilo ma to... Jedného dňa som si povedal, že to skúsim, a predtým ako som prvýkrát vstúpil do fitka, poradil som sa s Makym, spravil mi jedálniček a aj tréningový plán, potom sme moje tréningy konzultovali a upravili tak, aby bol progres čo najlepší a fakt to pomohlo. Za 3 mesiace som nabral neuveriteľných 8 kilogramov, predtým som mal 20% tuku a teraz už len 10%. Je to super, tento životný štýl sa mi veľmi zapáčil, a cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Dikes Maky!"
Peter. D., Košicestavebný inžinier
"Keď som sa vrátil zo zahraničia, tak som vážil 110 kíl. Nechcel som tak vyzerať a tak som začal držať diétu. Diétu som často porušoval, pretože som sa nevedel prinútiť a strácal som motiváciu. Do posilňovne som občas zašiel, ale keďže som nevedel cvičiť a nechcel som míňať obrovské peniaze na trénerov, tak to bolo fakt len občas a samozrejme výsledok nula bodov... Začal som hľadať na internete a narazil som na knihu zdarma. Bola to kapitola Z čoho rastú svaly, z knihy Škola objemu, ktorú napísal Maky. Práve cez túto knihu som sa k nemu dostal. Výsledok našich konzultácii je, že za pol roka som zhodil cca 25 kilogramov. Narástli mi výrazné svaly, tuk na bokoch zmizol úplne, a dokonca sa začali ukazovať aj tehličky na bruchu. Makyho vrelo odporúčam, ušetril mi kopu peňazí, ktoré by som musel minúť na trénerov a výživových poradcov. Nikdy by ma nenapadlo, že by som niekedy mohol takto vyzerať. Vďaka!"
Boris H., Zvolenživnostník


Ďalšie referencie si môžeš prečítať tu.

Nedarí sa ti pribrať na váhe? Možností je viacero. Klikni a poď začať priberať.

Kedy chceš začať priberať, keď nie TERAZ? 

Naše produkty sú jedinečné v tom, že fungujú. Aj tebe vieme pomôcť.

Aj ty začneš konečne PRIBERAŤ.

Skús to TERAZ a NEOĽUTUJEŠ!